KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15447306
nr 1544 7306
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad A F, Bymotiv. Olja på pannå, 17x25 cm, yttermått inklusive ram: 41x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:27:33
100 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr